Dorota Grzegorzewska

Fizjoterapeuta

Dorota Grzegorzewska jest absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii, Akademii Wychowania Fizycznego im Eugeniusz Piaseckiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu „Fizjoterapii w kardiologii i profilaktyce chorób układu krążenia” na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Obecnie od 2009 r. pracuje na stanowisku asystenta fizjoterapii  w Wojewódzkiej Przychodni Rehabilitacyjnej oraz Oddziale Dziennym Rehabilitacji Kardiologicznej  Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Od 2014 współpracuje z Fundacją Help Homecare sp. Z o.o. specjalizującą się w rehabilitacji pacjentów wentylowanych mechanicznie. W Gabinetach od serca w ramach prywatnej praktyki Dorota Grzegorzewska zajmuje się szeroko pojęta rehabilitacją.

W wieloletniej pracy zawodowej szczególną uwagę poświęca kinezyterapii, systematycznie poszerzając swoją wiedzę z zakresu usprawniania ruchowego, uczestnicząc w certyfikowanych kursach w Warszawie, Krakowie Szczecinie i Gdańsku.

Zakres usług: fizjoterapia kardiologiczna, usprawnianie ruchowe w zespołach bólowych (ZBB, bark zamrożony, rwa kulszowa itp.) i przeciążeniowych kręgosłupa, fizjoterapia pourazowa, terapia metodą PNF, usprawnianie w chorobach neurologicznych, masaż klasyczny, kinesiotaping.

Dorota Grzegorzewska

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]