Marta Stolarczyk

Kardiolog Dziecięcy

Kardiolog dziecięcy Marta Stolarczyk jest absolwentką wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który ukończyła w 2007 roku.

Specjalizacje:

  • pediatria
  • kardiolog dziecięcy

Po odbyciu rocznego stażu w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu rozpoczęła pracę w Oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, gdzie realizowała program specjalizacji z pediatrii. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty pediatrii.

Obecnie od 2014 roku pracuje w Oddziale Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu. W latach 2014-2017 odbywała specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty kardiologii dziecięcej.

Od 2018 roku pracuje ponadto w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, gdzie udziela konsultacji kardiologicznych i wykonuje badanie echo serca u hospitalizowanych pacjentów pediatrycznych. Wykonuje badania echokardiograficzne przezklatkowe, analizuje EKG, Holtery EKGHoltery ABPM oraz wykonuje próby wysiłkowe u dzieci.

Od wielu lat swoje doświadczenie zawodowe poszerza uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, warsztatach i kursach dedykowanych kardiologii i kardiologii dziecięcej.

Dostępne pakiety badań znajdują się tutaj: Badania Diagnostyczne

Profil na portalu Znany Lekarz Lek. Marta Stolarczyk – kardiolog dziecięcy, pediatra

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]